Xerox Phaser 3330V_DNI Wifi Mono Lazer Yazıcı
Xerox Phaser 3330V_DNI Wifi Mono Lazer Yazıcı

Xerox Phaser 3330V_DNI Wifi Mono Lazer Yazıcı

İndirim Oranı : %3 İndirim
Fiyat : $295.00  + KDV
İndirimli : $285.00  + KDV
TL Fiyat : 6.044,79 TL(KDV Dahil)

FATURALI GARANTİLİ AYNI GÜN ÜCRETSİZ KARGO

ADET :

Xerox Phaser 3330V_DNI Wifi Mono Lazer Yazıcı

Benzersiz Baskı İşlevlerinin Kaliteli Kullanımı

 

Lazer yazıcının baskı kalitesi sınıfının en benzersiz kopyalama işlemlerini gerçekleştirmek için özel olarak üretilmektedir. Yazıcı sayesinde kullanıcılar her defasında aynı kalitedeki çıktılarının keyfini çıkarabilir.

 


Sınıfının En Kaliteli Siyah Beyaz Baskı Türü

 

Üründe bulunan benzersiz siyah beyaz baskı türü teknolojisi sayesinde kullanıcılar profesyonel bir kullanım sağlar. Tüm kullanıcı tiplerinin rahat bir kullanım sağlaması adına ürünün üzerinde basit tuş özellikleri bulunmaktadır.

 


Baskı Boyutu ile Sıra Dışı Bir Kullanım

 

Ürünün A4 baskı boyutu ile kullanıcılar tüm işlemlerini eksiksiz yerine getirebilir. Sınıfının en iyi kalitesini kullanıcılarına sunan mono lazer yazıcı sayesinde kaliteli bir deneyim sağlanmış olur.

 


Dakikada En Hızlı Çıktıyı Alabilme Teknolojisi

 

Mono lazer yazıcı dakikada kullanıcılarına 40 sayfaya kadar siyah çıktı hizmeti sunarak kullanıcısına benzersiz bir deneyim yaşatmaktadır. En yoğun iş temposunda benzersiz hızı sayesinde aralıksız hizmet sağlanmaktadır.

 


Aylık Yüksek Kalite Baskı Kapasitesi

 

Mono lazer yazıcının 1200X1200 dpi çözünürlükte siyah baskı kalitesi ayrıca aylık 80.000 sayfaya kadar baskı sunabilmektedir. Bu sebeple kullanıcılar farklı bir ürüne gereksinim duymadan tek bir yazıcı ile tüm işlemlerini yerine getirebilir.

 


Çift Taraflı Baskı ile Ergonomik Bir Deneyim

 

Ürünün kullanıcılara sağladığı pratik kullanımlarından biride otomatik çift taraflı baskı teknolojisidir. Kullanıcılar zamandan tasarruf ederek baskılarını çift taraflı bir şekilde alırken ayrıca kağıttan da tasarruf etmektedir.