Triumph Adler P3522DW Dubleks Wifi Mono Lazer Yazıcı
Triumph Adler P3522DW Dubleks Wifi Mono Lazer Yazıcı

Triumph Adler P3522DW Dubleks Wifi Mono Lazer Yazıcı

İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : $280.00  + KDV
İndirimli : $266.00  + KDV
TL Fiyat : 5.641,80 TL(KDV Dahil)

FATURALI GARANTİLİ AYNI GÜN ÜCRETSİZ KARGO

ADET :

Triumph Adler P3522DW Dubleks Wifi Mono Lazer Yazıcı

 

Hızlı ve basit şekilde baskılar alabilmenizi sağlayan yazıcı, dakikada 35 sayfa siyah beyaz baskı yapabilme özelliğine sahiptir. Yazıcının toplam kağıt girişi 350 yapraktır. Ethernet ve Wi-Fi bağlantı özellikleri sayesinde hem uzaktan hem de kablolu şekilde istediğiniz cihaza rahatlıkla bağlayabilirsiniz. İş yerlerinde, okullarda, fabrikalarda ve evlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 


ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

 

  • 27.2 cm x 37.5 cm x 39.3 cm ölçülerine sahiptir.
  • Mono lazer baskı özelliği, net ve hızlı baskılar alabilmenizi sağlar.
  • 14 kg ağırlığı sayesinde istediğiniz yere rahatça taşıyabilirsiniz.
 

 


Çok Yönlü Kullanım

 

1200 x 1200 DPI baskı çözünürlüğüne sahiptir. Siyah beyaz belgelerin A4 kağıdına baskıları için yazdırma hızı ortalama olarak 33 ppm’dir. Baskı özelliğinin yanı sıra fotokopi çekip tarama yapabilirsiniz.

 


Otomatik Yapı

 

Kompakt bir tasarıma sahip olan yazıcı dayanıklı bir yapıya sahiptir. Otomatik boyut tanımlama özelliği sayesinde belgenin hangi boyutta hangi kalitede ve sayfada nasıl görünmesi gerektiğini kendisi ayarlar.

 


Yeni Nesil Teknoloji

 

Ethernet LAN bağlantısı ile birden çok bilgisayara bağlayabileceğiniz gibi aynı zamanda Wi-Fi teknolojisi sayesinde cep telefonu ya da tablet gibi akıllı cihazlarla da bağlantı kurabilirsiniz. USB girişi sayesinde kağıda gerek kalmadan tarama yapabilir ve taradığınız belgeleri kolaylıkla çıkartabilirsiniz.