Dexim DKM003 KMSW-916 Kablosuz Q Klavye Mouse Set
Dexim DKM003 KMSW-916 Kablosuz Q Klavye Mouse Set

Dexim DKM003 KMSW-916 Kablosuz Q Klavye Mouse Set

İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : 149,99 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 119,99 TL(KDV Dahil)

FATURALI GARANTİLİ ÜCRETSİZ KARGO

ADET :

Ürün Detayları

Dexim DKM003 KMSW-916 Kablosuz Q Klavye Mouse Set


İkisi Bir Arada

Masaüstü bilgisayarların olmaza olmazı olarak kabul edilen klavye ve fareyi eş zamanlı olarak elde edebilirsiniz. Makul bir fiyat harcayarak bilgisayarınız için mantıklı bir yatırım yapabilirsiniz. Böylece bilgisayarın temel ihtiyaçlarını daha pratik bir şekilde tamamlamış olursunuz.


Kablosuz Kullanım İmkanı

Çalışma masanızda kalabalık bir ortam oluşturmadan bir bilgisayar kurabilirsiniz. Wi-Fi bağlantısı sayesinde sadece birkaç saniye içerisinde donanım bağlantısını gerçekleştirebilirsiniz. Tepki süresinde herhangi bir sorun yaşamadan bilgisayarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.


Yeterince Geniş Alan

Klavyenin yüzey alanı gayet geniş olduğu için tuşlar iç içe geçmiş durumda değildir. On parmakla yazabilen kişilerden tutun da diğer şekillerde klavye kullanan kişilere dek herkese hitap eder. Ellerinizin rahat etmesi gerektiği düşüncesiyle üretilmiştir.


Optik Sensörlü Fare

Son teknolojinin bir sonucu olarak kabul edilen bir fareye sahiptir. Dört tane tuşa sahip olan bu fare sayesinde pek çok işlemi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.


USB Alıcısıyla Kurulur

Bilgisayarın USB girişlerinden herhangi biri kullanılarak bağlantısı yapılabilir. Kullanımı oldukça kolaydır. Çocuklar tarafından bile rahatlıkla kullanılabilir. Öğrenciler için tercih edilebilir. Benzer şekilde ofislerde de kendine yer bulabilir.


Sade ve Şık Tasarım

Siyah renklidir ve minimal bir tasarım anlayışı güdülerek tasarlanmıştır. Eğitim kurumu gibi resmi yerlerde tercih edilebilir. Rengi nedeniyle pek çok bilgisayarla uyumludur. Bu nedenle evlerde de kullanılabilir.