Canon MF443DW Lazer Yazıcı Tarayıcı Fotokopi Dubleks Wifi
Canon MF443DW Lazer Yazıcı Tarayıcı Fotokopi Dubleks Wifi
Canon MF443DW Lazer Yazıcı Tarayıcı Fotokopi Dubleks Wifi

Canon MF443DW Lazer Yazıcı Tarayıcı Fotokopi Dubleks Wifi

Faturalı Garantili Ücretsiz Kargo

Canon i-Sensys MF443DW Wifi Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı


Belli Kapasitedeki İşletmelere Uygun

 

Küçük yada orta ölçekli işyerleri için rahatlıkla kullanılabilir. Bu işyerleri ofisler yada baskı işi yapan yerler olabilir. Sunduğu özellikler sayesinde epey kaliteli ve hızlı bir biçimde baskı yapar.

 


Nitelikli Baskı

 

Siyah beyaz baskı yapmaktadır. Güvenli bir ağ bağlantısına sahip olduğu için izinsiz bir biçimde baskı yapılmasına müsaade etmez. Gerektiğinde PIN ile kullanılabilir. Özelleştirilebilir kontrolleri ile dikkatleri üzerine çeker.

 


Kolayca Kontrol Edilen Canon Yazıcı

 

Dokunmatik bir ekrana sahiptir. Yapısı gereği tabletleri andıran bu kontrol sisteminin kullanılması rahatlıkla öğrenilebilir. Sistem içerisinde yer alan tüm menüler ve komutlar oldukça açık ve anlaşılırdır.

 


Hızlı Baskı

 

Dakikada tek taraflı olarak 38 sayfa baskı yapabilir. Bilgisayarlara ek olarak çeşitli mobil cihazlar sayesinde de baskı yapabilir. İşletim sistemi Android yada IOS olan cihazlarla uyumlu bir şekilde çalışır. Toner kartuşları iyileştirilmiş olduğu için bulunduğu yeri kirletmez ve hijyen sorunları yaşatmaz.

 


Başarılı Tasarım

 

Epey makul ebatlara sahiptir. Bu sayede olabildiğince az yer kaplar. Tasarımı epey minimaldir ve profesyonel bir şekilde çalışılan yerler için uygundur. Yerden kazanç imkanı sağladığı için dar alanlarda kolayca kullanılabilir.

 


İşlevsel Canon Yazıcı

 

Baskı, tarama ve fotokopi işlevleri bulunur. Bu sayede dijital ortamdan fiziki ortama doküman transferi oldukça hızlı bir şekilde gerçekleşir. Bunun tam tersini yapmak da epey basittir.