Brother DCP - T310 Orıjınal Tanklı Fotokopi Tarayıcı Yazıcı
Brother DCP - T310 Orıjınal Tanklı Fotokopi Tarayıcı Yazıcı
Brother DCP - T310 Orıjınal Tanklı Fotokopi Tarayıcı Yazıcı
Brother DCP - T310 Orıjınal Tanklı Fotokopi Tarayıcı Yazıcı
Brother DCP - T310 Orıjınal Tanklı Fotokopi Tarayıcı Yazıcı

Brother DCP - T310 Orıjınal Tanklı Fotokopi Tarayıcı Yazıcı

İndirim Oranı : %5 İndirim

Tamamı orıjınal İçerik Aynı Gün Ücretsiz Kargo Faturalı Garantili

AYNI GÜN ÜCRETSİZ KARGO FATURALI GARANTİLİ

ELLE BESLEME BÖLÜMÜ SAYESİNDE DAHA KALIN KAĞITLARA BASIM YAPABİLİRSİNİZ 

BROTHER DCP-T310 TANKLI YAZICI


A4 çok fonksiyonlu inkjet yazıcı


Kompakt 3’ü bir arada renkli mürekkep püskürtmeli yazıcı, dahili mürekkep tankı sistemi ile küçük ofis ev ofis ortamları için düşük maliyetli baskı çözümü sunar.Anahtar Özellikler:

USB 2.0 bağlantı

128MB hafıza

12ipm* siyah & 6ipm renkli baskı hızı

600 x 1200dpi'a kadar baskı çözünürlüğü

150 sayfa standart kağıt çekmecesi

Tek sayfa elle kağıt besleme yuvası

Tek satır LCD ekran

 

Yüksek baskı hızı


12/6 ipm^ baskı hızıyla, iş yerinizdeki verimliliği arttırır, böylece az zamanda daha fazlasını yapabilirsiniz. Profesyonel raporlardan etkileyici broşürlere kadar, doğru izlenimi yaratacak güçlü iş materyallerini güvenle oluşturabilirsiniz.


^ ISO/IEC 24734'e göre beyan edilmiştir.


Etkin kağıt kullanımı


Farklı kağıt boyutları için ayarlanabilen 150 sayfa kağıt çekmecesi ile çeşitli yazdırma işlemlerini gerçekleştirebilir, aynı zamanda tek sayfa elle besleme yuvası ile farklı kağıt türlerini kolayca işleme alabilirsiniz.


Her baskıda tasarruf edin


Brother’ın Ultra Yüksek Verimli Mürekkep Şişeleri ile sayfa başı baskı maliyetinizi düşürün. Siyahta 6.500 ** sayfaya ve renklide 5.000 sayfaya kadar baskı sunan uygun fiyatlı orijinal mürekkebimiz yazıcınızın daha uzun ömürlü olmasını ve böylece uzun vadede daha fazla tasarruf etmenizi sağlar.


** Yaklaşık verim Brother’ın endüstri test standartlarına uygun orijinal metodu esasınca ve ISO/IEC 24712 test sonuçlarına göre hesaplanmıştır.


Hızlı ve kolay mürekkep doldurma


Orijinal tank sistemi önden erişimli ve şeffaf kapaklı bir tasarıma sahiptir. Bu etkin bir şekilde yerden tasarruf sağlar ve ne kadar mürekkep kaldığını kontrol etmeyi kolay hale getirir. Kullanıcı dostu tasarımı sayesinde mürekkep dolumu yaparken akma ve bulaşma gibi sorunlarla karşılaşmazsınız.


Verimli kullanım


Tek satır LCD ekranı ve tuş takımı ile tüm menü seçeneklerini tek seferde görüntüleyebilir ve fonksiyonlar arasında kolayca gezinebilirsiniz. Kullanıcı dostu hata mesajlarını görüntüleyebilir ve baskı işlemlerinde gecikmeye sebep olmanda ekran üzerinden kolay çözüm ipuçlarına ulaşabilirsiniz.Brother DCP-T310 Tanklı Yazıcı  sizlere ofis veya ev ortamında düşük maliyetli baskı çözümü sunar. 128 MB ön belleği bulunmaktadır. A4, Executive, Letter, A5, A6, Zarf gibi kâğıt türlerinden baskı alabilirsiniz. 1200 x 2400 dpi tarayıcı çözünürlüğü ile daha net çıktılar alabilirsiniz. LCD ekrana sahiptir. Hata mesajlarını baskı işlemlerinde gecikme yaşanmadan görüntüleyebilir kolay yoldan çözüme ulaştırabilirsiniz. Fotoğraf baskısı özelliği ile fotoğraflarınızın çıktısını alabilirsiniz. Fotokopi özelliği bulunan bu yazıcıdan tek bir basımda 50 sayfa çıktı alabilirsiniz. 100 sayfa kâğıt girişi var. Bir dosyayı renkli taratabilirsiniz. Tam dolu kartuş ile 6500 sayfaya kadar siyah,5000 sayfaya kadar renkli baskı alabilirsiniz. Siyah Baskı Hızı dakikada 27 sayfaya kadar çıktı vermektedir. Renkli baskı ise dakikada 10 sayfaya kadar çıktı vermektedir. Kullanıcı dostu tasarımı mürekkep dolumu sırasında herhangi bir akma veya etrafa bulaşma gibi bir sorun yaşatmaz. Uygun fiyatlı mürekkep yazıcınızın daha uzun ömürlü olmasını sağlar.