Brother DCP-1511 Lazer Mono Fotokopi Yazıcı Tarayıcı 2 Adet Orıjınal Tonerli
Brother DCP-1511 Lazer Mono Fotokopi Yazıcı Tarayıcı 2 Adet Orıjınal Tonerli

Brother DCP-1511 Lazer Mono Fotokopi Yazıcı Tarayıcı 2 Adet Orıjınal Tonerli

İndirim Oranı : %9 İndirim
Fiyat : $249.00(KDV Dahil)
İndirimli : $226.00(KDV Dahil)
TL Fiyat : 7.458,00 TL(KDV Dahil)

FATURALI GARANTİLİ AYNI GÜN ÜCRETSİZ KARGO

ADET :

ÜRÜNLERİMİZ ORIJINAL KUTUSUNDA OLUP HİÇ AÇILMAMIŞTIR.

2 YIL  GARANTİLİ

ADINIZA VE YA KURUMSAL FATURA KESİLMEKTEDİR.

FİRMAMIZ E-FATURA MÜKELLEFİDİR

YURTİÇİ KARGO İLE ÜCRETSİZ KARGO

 

Brother DCP-1511-2T Lazer Yazıcı (2 Adet Tonerli)


Muhteşem Megapikselde Çalışma

 

Yazıcı megapiksel aralığı mükemmel değerdedir. Rakiplerini bile hayran bırakan değerleri harika işlerin altına imzanızı atmanızı sağlar. Mono yazdırmak için tam 2400 x 600 DPI megapiksel çözünürlükle gelir. Bu değer baskıları mükemmel bir netlikte görmeniz anlamına gelir.

 


Kopyalama Özelliklerinden Faydalanın

 

Brother sadece Yazıcı olarak değil kopyalayıcı olarak da harika işlevlere sahiptir. Kopyalama hızı 21 dakika başına hesaplanır. Kopyalamak için beklemeniz gerekmez. Fotokopi yeniden boyutlandırma için değer yüzde 25 ile yüzde 400 arasında değişiklik göstermektedir.

 


Düz Yataklı Tarama

 

Düz yataklı tarama özelliğine sahip ürün resim ve e posta taramak konusunda oldukça başarılıdır. Üstelik çıktı rengi derinliği 24 bittir. Bir kere onunla tanıştıktan sonra başka yazıcı kullanmak istemeyeceksiniz.

 Üstün Çalışma Döngüsü

 

Ayda 9 bin çalışma döngüsüyle yazıcı rekora koşuyor. Hepsi bir yerde çoklu görevlendirme özelliği vardır. Baskı kartuşlarının rengi siyahtır. Baskı kartuşu sayısı tektir.

 


İdeal Kapasitede Çalışır

 

Toplam kağıt kapasitesi 150 kağıt olarak belirlendi. Kağıt girdisi için kağıt tepsinin kullanılması yeterlidir. Büyük ofislerde bile çalışma kapasitesini karşılayacak yeterlilikte özelliklere sahiptir. Ürün maksimum a4 boyutunda kağıtlar ile çalışmaktadır.

 


Geniş Baskı Alanı

 

Bu yazıcı ile beraber ortaya çıkan baskı alanı miktarı 216 mm x 356 mm dir. Hem düz kağıtla hem de geri dönüştürülmüş kağıtla çalışabilir. Çevre dostu özellikleri vardır. Enerji tüketimi yapar. Çok fatura ödemenize gerek kalmadan kullanabilirsiniz. Şıktır. Kompakt boyutlarda gelir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR